McDonalds cup

Turnaj McDonalds Cup 25.4.2023 /2. a 3. ročník/

Vybraní žáci 2. a 3. ročníku se zúčastnili fotbalového turnaje v Hradci Králové na ZŠ Milady Horákové. Jednalo se o okrskové kolo McDonalds Cup, ze kterého vítěz postupoval do okresního kola. Naše ambice byly skromnější a odjížděli jsme s cílem turnaj si užít a hezky si zahrát. Což se beze zbytku podařilo, navíc, když nám přálo i počasí. Naše celkové umístění na čtvrtém místě nemohlo pokazit dobrý pocit z prima zážitku a pěkné reprezentace školy. Všichni zúčastnění si zaslouží za předvedený výkon pochvalu.                                           JH

.

Turnaj McDonalds Cup 26.4.2023 /4. a 5. ročník/

Na turnaj v kopané jsme neodjížděli s velkým očekáváním. Ze starších žáků jsme dali dohromady pouze 5 fotbalistů a ti byli doplněni těmi, co alespoň trochu umí kopnout do míče. :-)

Turnaj se hrál na ZŠ Milady Horákové a v naší skupině byla ZŠ Kukleny, ZŠ Bezručova, ZŠ Nechanice a tým domácích.  I když jsme se nakonec umístili čtvrtí z pěti, vůbec to nebyly špané hry. Prohráli jsme pouze s vítězným celkem domácích a s ostatními jsme remízovali. U dvou zápasů jsme měli navíc hodně blízko k výhře, ale to vůbec nevadí. Průběh hry určovali samozřejmě fotbalisté, ale nebýt obrovského nasazení ostatních kluků, na takhle dobré výsledky bychom nedosáhli. 

Kluci, patří vám velké díky.

4. ročník:  Matyáš Popelka (brankář), Vít Dvořáček, Michal Jirout, Patrik Potočný, Dan Tomášek a Bruno Sitta

5. ročník: Václav Zachata, Vít Tlučhoř, Vít Boudyš, Noel Javůrek a Tomáš Vach            - Rm-