Loučení s páťáky

Loučení  páťáků

Pondělí 29.6. bylo pro páťáky velmi plným dnem. Dopoledne připravili stopovanou po škole pro ostatní děti a na odpoledne pozvali své rodiče a pracovníky školy na rozlučkové setkání. Plán strávit poslední odpoledne na zahradě školy se díky Medardu neuskutečnil, ale zasedací místnost na zrekonstruovaném obecním úřadu byla důstojnou náhradou za venkovní altán.

Program loučení se podařilo splnit. Děti představily své „správné pětky“, poděkovaly všem, kteří je provedli prvním stupněm základního vzdělání, oblékly si tradiční trička s logem „správná pětka“, rozkrojily dort a zapózovaly na poslední společné fotce.

Volnou zábavu po oficiální části strávil každý podle sebe. Některé rodiny se zdržely déle, některé se vydaly k domovu dřív, někteří rodiče využili čas k popovídání si s ostatními a všichni si pochutnali na občerstvení, které společnými silami zajistili účastníci setkání…

Milí páťáci! Všichni Vám přejeme pohodový život, naplněný radostí ze setkávání s jinými lidmi a novými zážitky, dobrý pocit ze své práce a cestu, která vás povede k vašim cílům.

MK