Amutorabora aneb čarodějnická stezka

Amutorabora aneb čarodějnická stezka

Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na stezku jménem AMUTORABORA.

Není to stezka ledajaká, je to stezka čarodějnická. Čeká vás na ní spousta zajímavých informací a úkolů. Trasa s fialovými úkoly pro čarodějnické učedníky – začínající čaroděje vede okolo STARÉ CIHELNY, cesta s obtížnějšími červenými úkoly pro čarodějnické tovaryše vede okolo hřbitova směrem na STĚŽÍRKY.

Při čarodějném výletě můžete na jednotlivých stanovištích získávat části zaříkávadel, ze kterých na samotném konci složíte čarodějnou zaříkávací formuli. Začátek obou tras není nikde jinde než u budovy školy, ve které se v běžných časech získávají moudra a dovednosti nejen z kouzelných knih.

Na čarodějnou výpravu nepotřebujete žádné dlouhé přípravy a balení vám zabere pouhou chvilku. Do batůžku si nachystáte tužku, nějakou svačinku a u školy si vyzvednete kartu, na kterou budete zaznamenávat nalezené indicie. K lepší orientaci na vybrané trase vám poslouží barevné šipky.

Úkoly je možné plnit od 19. 4. do 9.5. 2021. Vyplněné karty odpovědí s vaším ctěným jménem můžete vložit do čarodějné schránky u vchodu školy. Zúčastníte se tak losování o ceny.

.

MAPA  Amutorabora